آدلان، برند برتر صنعت نمایشگاهی ایران

آدلان؛ مجری تخصصی غرفه های نمایشگاهی

ما در آدلان با ایده‌های نوو کارگاهی بزرگ آماده پیاده‌سازی تمام انواع معماری‌های غرفه‌های نمایشگاهی هستیم. تیم آدلان با سابقه چندین ساله و اجرای هزاران متر مربع غرفه نمایشگاهی، یکی از معتبرترین شرکت‌های طراحی فضاهای نمایشگاهی در کشور است. آژانس تبلیغاتی آدلان با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص خود ماموریت خود را در خلق ایده های خلاقانه و منحصر به فرد تبلیغاتی برای مشتریان خود می داند. آدلان نه صرفا یک مجموعه مجری در امور تبلیغاتی بلکه یک تیم بسیار قدرتمند مشاور، طراح، ایده پرداز و مجری در زمینه کلیه امور تبلیغاتی است. ما از خلق لحظاتی شگرف و بی نظیر برای مشتریان خود لذت می بریم و بی وقفه و خستگی ناپذیر در پی بهتر شدن هستیم.

طراحی، تامین و اجرا
صفر تا صد 100%

مشاوره

تیم مشاوران آدلان شما را برای داشتن بهترین غرفه ممکن راهنمایی خواهند کرد.

طراحی

تیم طراحی آدلان یکی از خلاق ترین واحد های این شرکت است که با ایده های خلاقانه طرح هایی منحصربفرد برای مشتریان ارائه میکنند.

تامین

آدلان تنها یک شرکت تبلیغاتی نیست، ما در کنار طراحی و اجرا یک تامین کننده مواد اولیه غرفه های نمایشگاهی هستیم

اجرا

تیم اجرایی آدلان به معنای واقعی حرفه ای و بی نقص هستند، آنها سریع و در عین حال بسیار دقیق عمل می کنند.

طراحی و اجرای بیش از

0
غرفه نمایشگاهی

اعتماد بیش از

0
مجموعه به آدلان

آنچه آدلان را متمایز کرده است

آدلان مجموعه ای بزرگ از فعالیت های مختلف و مکمل است که یکی از بخش های اصلی این مجموعه تامین متریال اولیه غرفه سازی است که به صورت گسترده در این زمینه فعالیت دارد و یکی از پخش کنندگان بزرگ مواد اولیه غرفه سازی بین همکاران محترم است و از آنجایی که تامین مواد اولیه در غرفه سازی نمایشگاهی مولفه ای بسیار تعیین کننده در کیفیت، سرعت اجرا و قیمت تمام شده غرفه سازی می باشد از این رو با توجه به آنکه آدلان در کنار تیم حرفه ای طراحی و اجرای خود، تامین کننده مواد اولیه است آدلان را به شرکتی متمایز در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی تبدیل کرده است.

دفتر تهران

دفتر تبریز