آدلان، برند برتر صنعت نمایشگاهی ایران

غرفه سازی

دکوراسیون داخلی

گرافیک

سالنامه

دانلود کاتالوگ

تقویم نمایشگاهی

تماس با ما

درباره ما

آژانس تبلیغاتی آدلان با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص، ماموریت خود را در خلق ایده های خلاقانه و منحصر به فرد تبلیغاتی برای مشتریان و همراهان عزیز می داند. آدلان نه صرفا یک مجموعه مجری در امور تبلیغاتی بلکه یک تیم بسیار قدرتمند مشاور، طراح، ایده پرداز و مجری در زمینه کلیه امور تبلیغاتی و نمایشگاهی است.

گروه غرفه سازی آدلان

ما در آدلان با ایده‌های نو و کارگاهی مجهز آماده پیاده‌سازی تمام انواع غرفه‌های نمایشگاهی هستیم. تیم آدلان با سابقه چندین ساله و اجرای هزاران متر مربع غرفه نمایشگاهی، یکی از معتبرترین شرکت‌های طراحی فضاهای نمایشگاهی در کشور و بزرگترین مجموعه در شمال غرب کشور می باشد. ما در آدلان با ایده‌های نو و کارگاهی مجهز آماده پیاده‌سازی تمام انواع غرفه‌های نمایشگاهی هستیم. تیم آدلان با سابقه چندین ساله و اجرای هزاران متر مربع غرفه نمایشگاهی، یکی از معتبرترین شرکت‌های طراحی فضاهای نمایشگاهی در کشور و بزرگترین مجموعه در شمال غرب کشور می باشد.

سررسید و تقویم آدلان

مجموعه آدلان مفتخر است با سالها تجربه درعرصه چاپ، نشر و صحافی با تولید انواع سالنامه، ارگانایزر، ست مدیریتی، تقویم دیواری و رومیزی و هدایای تبلیغاتی، جوابگوی نیاز روز افزون مدیران محترم در تمامی سطوح جامعه باشد. امروزه مدیریت زمان مهمترین اصل در هر مجموعه موفق است که بسوی پیشرفت گام بر میدارد و چه هدیه ای میتواند بهتر از اسباب مدیریت زمان برای دیگران باشد که هر روز برند، نام و مشخصات مجموعه شما را به آنها یاد آوری نماید. مجموعه آدلان آماده ارائه محصولات (سررسید و سالنامه تبلیغاتی) به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی می‌باشد.

افتخار همکاری

مشتریان، سرمایه‌هایی هستند که با وجودشان شرکت آدلان شکل و معنا گرفته است و ما مفتخریم در طی این سال‌ها، افتخارهمکاری با مجموعه هایی بنام را داشته‌ایم.

Follow US

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آدلان می باشد.

سررسید و تقویم آدلان

دفتر تهـران: ملاصـدرا، ساختمان سرو، پلاک 174، طبقه 3
تلفن: 88210121 – 88211212 – 021

دفتـر تبـریـز: خيـابـان شريعـتــی جنـوبــی، کوچـه مـهـران اول، پـلاک 7، طـبـقـه 3
تلفن: 35541717 – 35540905 -041

کارخانه: تبریز، شهرک صنعتی تبریز 4، فلکه چهارم، زون سلولزی، پلاک 2220173
تلفن: 33122038 -041

کارگاه تهـران: جاجرود، شهرک صنعتی تپـه سیف، نرسیده به پمپ بنزین، پلاک9